czwartek, 9 lipca 2020

#BlackLivesMatter Ameryka jak Rosja 1917/1920. Uzbrojeni katolicy bronią kościoła w Michigan

Katolicy w Michigan chronią swój kościół katolicki przed zamieszkami BLM BLM Antifa. Dziękuję, wierni ludzie Boga. Ochrona parafii i ludzi, którzy idą na mszę, jest twoją koroną w niebie. Rycerze zrobili to samo przeciwko Islamowi.
BÓG VULT! - pisze na fb Catholic Study Fellowship
Do czego to doszło! Ameryka jak Rosja 1917/1920.  Owoc hodowania marksizmu na uniwersytetach.

źródło fb: Catholic Study Fellowship
https://wrealu24.pl/ameryka-jak-rosja-1917-1920-uzbrojeni-katolicy-bronia-kosciola-w-michigan/

środa, 8 lipca 2020

#BlackLivesMatter z BLM niszczą figury "białego" Jezusa


Neomarksistowska lewica uważa, że każdy obraz "białego"  Jezusa musi zostać usunięty. Black Lives Matter to terroryści i rasiści o czym wspomniał  w Pradze 4 lipca prezydent Czech Milosz Zeman w obecności ambasadora USA.
Chroń swoje kościoły! DEUS VULT! - pisze na fb amerykańska: Catholic Study Fellowship, która zamieściła zdjęcia.
źródło fb: Catholic Study Fellowship
#wrealu24#kościółiwiara

https://wrealu24.pl/rasisci-z-black-lives-matter-niszcza-figury-bialego-jezusa/

wtorek, 7 lipca 2020

Święcenia kapłańskie w seminariach Bractwa na półkuli północnej

Święcenia kapłańskie w seminariach Bractwa na półkuli północnej

Bp Bernard Fellay i neoprezbiterzy w Dillwyn (USA)
Czerwiec jest miesiącem, w którym w seminariach Bractwa na półkuli północnej udziela się święceń kapłańskich. Uroczystości te zawsze gromadzą wielu uczestników, zarówno duchownych, jak i świeckich, jednakże w tym roku, ze względu na przepisy dotyczące zgromadzeń publicznych, mogą się odbyć przy udziale jedynie symbolicznej liczby gości.
W seminarium w Dillwyn (USA) krótko po ogłoszeniu stanu wyjątkowego podjęto decyzję o zmniejszeniu liczby gości do minimum. Święcenia odbyły się w sobotę 6 czerwca, w oktawie Zesłania Ducha Świętego. Bp Bernard Fellay w tymczasowej kaplicy seminaryjnej wyświęcił czterech kleryków na diakonów, a czterem diakonom udzielił święceń kapłańskich.
Po długiej zwłoce, spowodowanej oczekiwaniem na zniesienie rządowych ograniczeń, które jednak nie nastąpiło, podobną decyzję podjęły również władze seminarium w Zaitzkofen w Bawarii. Święcenia odbędą się w kaplicy seminaryjnej, której wielkość pozwala na udział w uroczystości jedynie wspólnocie seminaryjnej oraz najbliższym krewnym kandydatów. Z tego samego powodu, wbrew początkowym ustaleniom, 19 czerwca, w święto Najświętszego Serca Pana Jezusa, będą miały miejsce tylko święcenia diakonatu, a święcenia kapłańskie dopiero dzień później – 20 czerwca. Tym razem uroczystość nie będzie transmitowana.
dk. Sebastian Koliński FSSPX
Jednym z trzech przyszłych kapłanów jest dk. Sebastian Koliński, urodzony 12 września 1989 r. w Głogowie. Uczył się w rodzinnym mieście aż do zdania matury w 2008 r., a następnie rozpoczął studia w Poznaniu. Tam zaczął uczestniczyć we Mszy św. wszech czasów, zostając ministrantem. We wrześniu 2011 r. związał się z Bractwem Kapłańskim Św. Piusa X i dwa lata później, po ukończeniu studiów, wstąpił do jego przedseminarium w Warszawie. Po roku wyjechał do seminarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zaitzkofen, by teraz, po sześciu latach formacji, przyjąć święcenia kapłańskie.
Najpóźniej, bo dopiero 29 czerwca, w święto Apostołów Piotra i Pawła, święcenia odbędą się w seminarium św. Piusa X w Ecône w Szwajcarii.
Pamiętajmy o modlitwie w intencji tych, którzy dopiero co dołączyli do szeregów kapłanów Bractwa lub uczynią to w najbliższych tygodniach.
Toplista Tradycji Katolickiej
Powered By Blogger