czwartek, 9 kwietnia 2020

wtorek, 7 kwietnia 2020

Masoński wirus w Kościele i radość Zmartwychwstania. Abp Jan Paweł Lenga


Kto jest winny za światową pandemię w sensie nadprzyrodzonym? Bergolio
Jaki jest pierwszy grzech Dekalogu? A jaki jest największy grzech człowieka? „Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną. Bo-jak mówi Pismo- „Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym” (Wj 20, 5). 

Dalszego tak? „Bo wielki jest Pan i godzien wielkiej chwały, wzbudza On większy lęk niż wszyscy bogowie. Bo wszyscy bogowie pogan to ułuda, a Pan uczynił niebiosa.” (Ps. 96). I jeszcze mocniej: „Wszyscy bogowie pogan to demony” (Ps. 95). Dalej podsumowuje św. Paweł „Ale co poganie ofiarują, czartu ofiarują, a nie Bogu” (1 Kor 10, 20).

Boleśnie przekonał się o tym Stary Izrael, kiedy ulegał presji politeizmu i karcony był po wielokroć rózgą żelazną, aż został wygnany nad brzegi Babilonu.

Jeśli grzech przeciwko I Przykazaniu jest najgorszy dla zwykłego człowieka czymże jest zatem grzech przeciw Bogu wikariusza Chrystusowego, jakim jest biskup Rzymu? Przy tym grzechu przestępstwa papieży renesansu blakną i są tylko ludzką namiętnością i słabością.
Przypomnijmy sobie „igraszki” Jorge Mario Bergolio, który przybrał imię Franciszek, biskupa Rzymu z kultem pogańskim Paczamamy. Zaprosił kult do Watykanu, przydzielił kościół dla kultu, a kiedy prawowierni katolicy wrzucili bożki do Tybru osobiście kazał je wydobyć. To Ty zatrułeś studnie „wody żywej” swoimi prywatnymi naukami.
Tak biskupie Rzymu. Ty jesteś odpowiedzialny za pandemię! Ty wylałeś kielich Bożego gniewu, tak aż zobaczyłeś pusty plac św. Piotra. Oby nie było późno. Nie pokutujesz Jego Świętobliwość za swój straszliwy grzech, nawet tego nie rozumiesz, więc patrz co będzie dalej.

Piotr Błaszkowski

 https://wrealu24.pl/kto-jest-winny-za-swiatowa-pandemie-w-sensie-nadprzyrodzonym-bergolio/


poniedziałek, 6 kwietnia 2020

Toplista Tradycji Katolickiej
Powered By Blogger