sobota, 14 października 2017

„Pięć wieków walki z Kościołem” - XIV Kongres Konserwatywny7 października na Zamku Królewskim w podkrakowskich Niepołomicach odbył się XIV Kongres Konserwatywny. W związku z pięćsetną rocznicą buntu Marcina Lutra, dyskusja poświęcona została trwającej od pięciu wieków walki z Kościołem. 

http://www.pch24.pl/piec-wiekow-walki-z-kosciolem---xiv-kongres-konserwatywny,55227,tv.html

czwartek, 12 października 2017

Italia za wzorem "polskich braci" ruszyła do modlitwy fatimskiej -13.10.2017


Recitiamo il Santo Rosario venerdì 13 ottobre

venerdì 13 ottobre 2017
l'Evento comincerà tra:
19Ore56Min39Sec
Italia

Recitiamo il Santo Rosario venerdì 13 ottobre

Anche in Italia "Un muro di persone reciterà il Rosario (e digiunerà) su tutto il territorio della nostra Nazione".
AIASM (Associazione Italiana Accompagnatori Santuari Mariani) seguendo gli insegnamenti di Maria e seguendo il bellissimo esempio dei fratelli polacchi, il 13 ottobre alle ore 17.30 indice la più potente iniziativa per la pace: "il digiuno e la preghiera del Santo Rosario".
Su tutto il territorio Nazionale ogni uomo/donna di buona volontà si rechi quindi nella propria Parrocchia e/o crei gruppi di preghiera con la stessa intenzione dei fratelli Polacchi: "Chiedere alla Madonna di salvare l'Italia e l’Europa dal nichilismo islamista e dal rinnegamento della fede cristiana".
La Recita del Rosario comincerà alle ore 17.30, il digiuno a pane ed acqua (come chiede Maria) tutto il giorno... Chi non può digiunare ricordi che può fare rinunce.
Anche in Italia si richiede di essere in stato di grazia (previa confessione sacramentale).
MA PERCHE' PROPRIO IL ROSARIO ED IL DIGIUNO?
La Madonna ci insegna che il Rosario è la più potente arma contro il male e con il digiuno si possono fermare anche le guerre e gli eventi naturali.
Quindi nel suo centenario dalle Apparizioni di Fatima imploriamo proprio questo e venerdì 13 ottobre 2017 alle ore 17.30, uniti, eleviamo al cielo le nostre preghiere.
Il direttivo AIASM

http://www.aiasm.it/evento-recitiamo-il-santo-rosario-venerd-13-ottobre-74.html

14 października 2017 - W obronie normalności, Toruń

Wszystkich mieszkańców Torunia, Bydgoszczy i okolic zapraszam do przeciwstawienia się marszowi sodomitów w najbliższą sobotęhttps://www.facebook.com/events/819476198232196/?acontext=%7B%22ref%22%3A%22106%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D

środa, 11 października 2017

7 października AD 2017 - TĘCZE NAD POLSKĄ - biblijny znak

Podczas „Różańca do granic” miał miejsce… znak od Boga? Internauci nie mają wątpliwości. „Właśnie dziś? W całej Polsce?” 

Wczorajsza [7.10.2017 - przyp. red.]  akcja „Różaniec do granic” okazała się wielkim sukcesem. Pomimo niesprzyjającej pogody, wzdłuż granic Polski na wspólnej modlitwie zgromadziły się prawdziwe tłumy. Serwisy społecznościowe zostały zalane zdjęciami z akcji. Niespodziewanie wiele z nich, wykonanych w różnych częściach Polski, ukazało identyczne zjawisko. Internauci nie mają wątpliwości, czym jest.

Ze względu na bardzo złą pogodę, wielu obawiało się, że podczas akcji „Różaniec do granic” frekwencja jednak nie dopisze. Okazało się, że nie było to przeszkodą, a w inicjatywie wzięły udział ogromne tłumy Polaków. Niespodziewanie w całej Polsce ok godz. 14:00 poprawiła się pogoda i zza chmur wyjrzało Słońce. Niemal wszędzie ukazała się również tęcza.
 Wielu powie, że jest to zwykłe zjawisko atmosferyczne, ale dla ludzi wierzących, biorących udział w „Różańcu do granic” jest zupełnie inaczej. Zwracają oni uwagę, że tęcza pojawiła się równocześnie niemal we wszystkich miejscach, w których odmawiano różaniec. Jak przekonują, taka synchronizacja tego zjawiska jest bardzo mało prawdopodobna.

Co więcej, zwracają oni uwagę, że tęcza ma swoje biblijne znaczenie. Jest znana ze Starego Testamentu, kiedy po wielkim potopie ukazała się Noemu. Zgodnie z biblijną tradycją jest to znak przymierza Boga z ludźmi. Nic więc dziwnego, że katolicy biorący udział w „Różańcu do granic” są przekonani, że zjawisko, które obserwowali w całej Polsce jest znakiem również dla nich od samego Stwórcy.
W sieci pojawiło się naprawdę mnóstwo zdjęć z różnych miejsc Polski, na których udokumentowano to zaskakujące zjawisko. Prezentujemy tylko niektóre (...) :całość na:
http://wmeritum.pl/rozanca-granic-mial-miejsce-znak-boga-internauci-maja-watpliwosci-wlasnie-dzis-calej-polsce-foto/203986

poniedziałek, 9 października 2017

Różaniec do granic w Dolhobyczowie nad granicą z Ukrainą


Różaniec do Granic - Cieszyn - przy granicy z Czechami


Różaniec do granic: Niemirów, granica z Białorusią


"Różaniec do granic" most graniczny z Niemcami w Słubicach


Różaniec do granic na granicy ze Słowacją w Chochołowie


Różaniec do Granic w Łebie


Różaniec do granic na plaży w Trójmieście

Polscy katolicy pogrążeni w modlitwie wokół granic Polski w celu obrony świata i własnego kraju przed złem. 
 Arkadiusz Filipiak - Czytelnik www.trojmiasto.pl
za:  https://www.trojmiasto.pl/raport/Rozaniec-do-granic-na-plazy-w-Trojmiescie-rt71354.html
Toplista Tradycji Katolickiej
Powered By Blogger