piątek, 26 czerwca 2020

Black Lives Matter. Teraz czas na obalanie pomników Jezusa Chrystusa i Jego Matki?
Rewolucja Black Lives Matter pokazuje swoje diaboliczne oblicze. Tak można rozumieć twitterowe wpisy  amerykańskiego aktywisty Shauna Kinga, związanego z ruchem BLM.

Npisał on:

„Tak, myślę, że należy je zniszczyć. W Biblii jest napisane, że Jezus i Jego rodzina, kiedy musieli się ukryć, uciekli do Egiptu. Nie do Danii!“, napisał aktywista i dodał:
„Zniszczcie je“.
„Wszystkie murale i witraże przedstawiające Jezusa jako białego człowieka i Jego europejską Matkę oraz białych przyjaciół. Wszystkie powinny być zniszczone… To rasistowska propaganda“ -
To co ciekawe to fakt, że King jest protestanckim pastorem oraz, że swoją kampanię przeciwko „białemu Jezusowi“ prowadzi z „chrześcijańskiej pozycji“, co dodatkowo pokazuje czym są herezje.
źródło:
https://wpolityce.pl/kosciol/506065-teraz-koscioly-pomniki-jezusa-forma-bialego-suprematyzmu


Foto wikipedia: Słynna kolumna maryjna w Pradze, postawiona w 165o r. jak woto dziękczynne, a obalona przez tłum czeskich apostatów w 1918 r., i ponownie przywrócona w rekonstrukcji w 2020 r.

foto: Obalenie pomnika św. św. Junipera w San Francisco/Twitter/Joe Rivano Barros@jrivanob/
źródło:https://wrealu24.pl/black-lives-matter-teraz-czas-na-obalanie-pomnikow-jezusa-chrystusa-i-jego-matki/
#wrealu24#kościółiwiara
wtorek, 23 czerwca 2020

The Vortex — BLM Is Anti-Catholic; Black Lives Matter. Antykatolicka organizacja ze wsparciem katolickich hierarchów


Jednym z niepokojących zachowań niektórych amerykańskich biskupów jest traktowanie Kościoła jako broni na rzecz marksistowskiej agendy politycznej. Dobitnie pokazuje to sposób zaangażowania się hierarchów w ruch Black Lives Matter. Tymczasem jest to organizacja wspierana przez środowiska promujące aborcję i homoseksualizm. Zapraszamy na The Vortex, program Michaela Vorisa. Materiał udostępniamy dzięki uprzejmości Church Militant.


Toplista Tradycji Katolickiej
Powered By Blogger