piątek, 6 grudnia 2013

dr E. Michael Jones - autor książki "Libido Dominandi. Seks jako narzędzie społecznej kontroli” w Polsce

Witam serdecznie
Już w przyszłym tygodniu zagości w Polsce niezwykły gość z USA - dr E. Michael Jones - autor Książki Libido Dominandi. Seks jako narzędzie społecznej kontroli”.Michael Jones wystąpi w pięciu miastach Polski z cyklem wykładów: “Sex jako narzędzie kontroli politycznej”, które, jak mamy nadzieję, wniosą wiele do obecnie toczącej się dyskusji dotyczącej  politycznie wprowadzanej przez różne czynniki zaostrzonej seksualizacji dzieci i dorosłych oraz ideologii gender. Autor dysponuje znacznym dorobkiem badawczym w dziedzinie historii, socjologii i politologii zjawisk towarzyszącym tym obcym kulturowo procesom. W Stanach Zjednoczonych po napisaniu książki Libido dominandi stał się jednym z autorytetów w tej dziedzinie. W Polsce może być znany m.in. dzięki dr Gabriele Kuby – powołuje się ona na jego pracę w pierwszym rozdziale swojej książki “Globalna rewolucja seksualna”, poświęconym historii rozwoju przewrotu obyczajowego na świecie.
Doktor Michael Jones wystąpi w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu oraz Krakowie
Organizatorami spotkań z Michaelem Jonesem jest wydawnictwo Wektory – wydawca książki Libido dominandi, Kluby Polonii Christiana oraz Instytut Ks. Piotra Skargi. Warszawskie spotkanie odbędzie się przy udziale Radia Wnet i Radia Warszawa. Wykłady odbędą się pod patronatem inicjatywy Stop Seksualizacji Naszych Dzieci
Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Opcja na prawo, Do Rzeczy, miastowroclaw.pl, PCh24, PrawaWielkopolska.pl, Korporacja Akademicka Kujawia
Dr Michael Eugene Jones to katolicki pisarz, apologeta, profesor i były wykładowca Kolegium Najświętszej Marii Panny w Notre Dame, w stanie Indiana. Uzyskał doktorat na Temple University w Filadelfi. Jest komentatorem mediów i obecnym (od 1981 roku) wydawcą i redaktorem naczelnym magazynu Culture Wars (dawniej Fidelity Magazine)To również autor wydanej przez Wydawnictwo Wektory książki Libido Dominandi. Seks jako narzędzie kontroli społecznej Profesor Jonesto autorytet w sprawach rewolucji kulturowej na Zachodzie. Jest on w Polsce znany nie tylko dzięki naszym wydaniom, wymieniany jest np. przez dr Gabriele Kuby – powołuje się ona na niego w pierwszym rozdziale swojej książki Globalna rewolucja seksualnapoświęconym historii rozwoju przewrotu obyczajowego na świecie. Książka Libido dominandi to przełomowe dzieło w kwestiach badań nad negatywnymi mechanizmami towarzyszącymi rewolucji seksualnej. Wiele możemy się z niej dowiedzieć o historii jej procesów, umocowaniach ideologicznych i ich planowości.
PLAN SPOTKAŃ
Warszawa
10 grudzień godz. 19.00
Sala kurialna przy Katedrze

Warszawsko-Praskiej, ul. Floriańska 3,
--------------
Wrocław
11 grudzień, godz. 18.00
Aula Papieskiego Wydziału Teologicznego. Pl. Katedralny 1
--------------
Poznań
12 grudzień, godz. 19.00
Muzeum archidiecezjalne. Ul. Jana Lubrańskiego 1
---------------
Toruń
13 Grudzień, godz. 18.30
Uniwersytet Mikołaja Kopernika. Ul. Gagarina 37, Toruń
Wydział Teologiczny – specjalny temat: Stan wojenny. Czy zagraża nam nowy totalitaryzm
-------------------------------
Kraków
14 grudnia
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa
Pałac Krzysztofory
Rynek Główny 35, 31-011 Kraków
Sala Fontany, I piętro
wystąpi dr Eugene Michael Jones oraz prof. Ryszard Legutko
Pozdrawiam
Wojciech Trojanowski
Wydawnictwo Wektory
---------------------------------------------
Firma Wektory Józef Białek
Bielany Wrocławskie, ul. Atramentowa 7
55-040 KOBIERZYCE
w.trojanowski@wydawnictwowektory.pl
info@wydawnictwowektory.pl
tel. 693 977 999
w w w. W y d a w n i c t w o W e k t o r y. p l

wtorek, 3 grudnia 2013

Argentyna, atak opętanej, homoseksualnej młodzieży na katedrę w San Juan.


http://www.wykop.pl/ramka/1759000/agresywna-teczowa-tluszcza-atakuje-modlacych-sie-katolikow/

Stało się to w dniu 24 listopada na drzwiach katedry w San Juan (Argentyna). Kilku młodych katoliów, którzy modlili się na różańcu, było atakowanych, znieważonych i nękanych przez aktywistów aborcyjnych, i homoseksualnych.  Takie zachowanie odzwierciedla poziom nienawiści do Chrystus i Kościóła, i ma znamiona opętania. Na końcu ataku sodomici spalili kukłę papieża Franciszka.
Red.

Toplista Tradycji Katolickiej
Powered By Blogger