sobota, 28 września 2013

Proroctwo dla Polski br. Ludwika Rocci z 1849 [1840?] r.

'Wiele zdrajców wygnanych zostanie z kraju polskiego, a potem zabierze się Polska do oczyszczenia z Żydów. Najwyżej wyniesie Pan Bóg Polaków, gdyż dadzą światu wielkiego Papieża. Pod hegemonią Polski połączą się Słowianie i utworzą zachodnio-słowiańskie państwo-mocarstwo Europy, którego granicami będą: Odra, Nissa, m[orze] Adriatyk, m[orze] Czarne, Dniepr, Dźwina i Bałtyk. Polska zawsze zostanie. Wielki mąż Ameryki roztoczy nad nią przemożną opieką, pod którą w wielkiej szczęśliwości królować będzie”. 

 Ponadto Polska ma ostatecznie odzyskać swojego króla, który będzie wywodził się z dawnego rodu książęcego. Zakonnik wyjawił też, że nasz kraj stanie się tak ważny, że języka polskiego będą nauczać na uczelniach całego świata. 

"W 65 lat po mojej śmierci ( 1914) rozpocznie się wielka wojna morderstwem na Bałkanach, gdzie zamordowany zostanie panujący z rodu habsburskiego […] , skończy się ona po czterech latach”. 
"Rosja będzie widownią wielkich okrucieństw.[…] „Car zginie od swoich poddanych” [...]. Rodzina cesarska, cala szlachta i część duchowieństwa będą wymordowane”„ Wielka Rosja rozpadnie się na małe państewka”.

Dalej jest wzmianka o Niemcach, którzy:

 „Na swych sztandarach nosić będą godło „Bóg z nami” i to będzie bluźnierstwem” i  „W 90 lat po mojej śmierci (1939) wybuchnie bratobójcza wojna, która ogarnie cały świat.[…] Najwięcej spustoszenia czynić będą żelazne ptaki, które z warkotem skrzydeł pomagać będą walczącym, szerząc spustoszenie, a żelazne smoki obrócą w perzynę pół Europy”
i dalej o Niemcach:
 „których do ostatecznego upodlenia doprowadzi ich wódz, szaleniec, Żyd z pochodzenia, sprzęgnięty z bratem antychrystą” 
Franciszkanin przepowiada jednak klęskę państw Osi i przejście Sowietów do obozu aliantów:
  „Trzy potęgi, którym się zdawało, że nikt im się nie sprzeciwi i nie oprze, złamane zostaną w kraju, gdzie od lat zapomniano o Bogu, radości i śmiechu. Pięć milionów Żydów zostanie wymordowanych”.
Japonia :
 „Nad krajem kwitnącej wiśni chmura ogniem ziejąca obróci w gruzy południe i środek wyspy”
 „wiele klęsk spotka Anglię i oderwą się od niej kraje zamorskie”, 

 Marny los, jak wynika z przepowiedni, czeka Włochy, której piękne miasta zostaną zrujnowane. Nie można też wykluczyć, bazując na wizjach duchownego, że Watykan przestanie być siedzibą papieża, który "będzie uciekał po zwłokach kardynałów". Źle ma się też dziać w Anglii, która zostanie podbita przez Irlandię i Szkocję. Do zjednoczenia ma dojść natomiast na Półwyspie Iberyjskim, gdzie zunifikować mają się Portugalia i Hiszpania. 

Przepowiedznia została opublikowana w Polsce po raz drugi , w wydaniu konspiracyjnym z 1942 roku, w ośmio-stronicowej broszurze „Mówią wieki. Zbiór niektórych przepowiedni dotyczących obecnej wojny”. podając źródło wcześniejsze; "Prorok z Góry Synaj. Przepowiedział w roku 1849 los dzisiejszej Europy, Polska stanie się jednym z pierwszych mocarstw Europy” w "Ilustrowany Kurier Codzienny" z dn. 5 maja 1923, nr 97. Ten zaś powołuje się i dość wiernie cytuje  książkę dr. Johannsena [prawidłowo - Johannesa] znajdującą  się [również obecnie] w Bibliotece Narodowej w Wiedniu pod nr 427314.
Wydanie zaś konspiracyjne dodatkowo podaje jako źródło  książkę wydaną przez  Drukarnię Narodową Watykanu z 1853 roku. Jednak współcześnie nie udało się odnaleźć  tej publikacji.
za:
http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=435
http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,title,Przewidzial-wojny-Holokaust-i-Jana-Pawla-II-Wedlug-jego-wizji-wkrotce-staniemy-sie-potega,wid,16019402,wiadomosc.html


piątek, 27 września 2013

Proroctwa dla PolskiObjawienia prywatne nie wchodzą do depozytu Wiary.
W wyniku pełzającej apostazji w Polsce obawiamy się, że tak jak żydom zostało odjęte z powodu niewiary,
tak nam nie zostanie dodane z tego samego powodu.
Red.

wtorek, 24 września 2013

Matka Boża z Akito mówi przez wizjonerkę s.Agnes

Pisaliśmy już o tym w poprzednim poście.
http://katoliktradycjionline.blogspot.com/2011/03/kataklizm-w-japonii.html
Poniżej bezpośrednie słowa wizjonerki.

poniedziałek, 23 września 2013

Toplista Tradycji Katolickiej
Powered By Blogger