sobota, 28 kwietnia 2018

ROSARY ON THE COAST - SUNDAY 29TH APRIL 2018 - STAND UP AND BE COUNTED

"don't euthanize me"


"Na zachodzie starsi ludzie tatuują sobie na rękach "don't euthanize me", żeby przeżyć jakąkolwiek wizytę w szpitalu! Cywilizacja śmierci 100%
Tyrać ile się da, a później zastrzyk i bon Voyage" Ewa Barbara Gulajew
za: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1913324795406200&set=a.841971752541515.1073741846.100001860949284&type=3&theater

piątek, 27 kwietnia 2018

Wyjazd na święcenia kapłańskie do Zaitzkofen - 30 VI 2018

30 czerwca br. (sobota) w seminarium duchownym w Zaitzkofen w Bawarii diakon Jakub Wawrzyn FSSPX przyjmie święcenia kapłańskie. Jeśli zbierze się odpowiednia liczba chętnych, zostanie zorganizowany wyjazd autokarem na tę uroczystość.
Autokar wyjechałby z warszawskiego przeoratu w piątek wieczorem (29.06.2018 r.) ; wierni z innych miejscowości mogliby dołączyć w Łodzi lub Wrocławiu. Podróż trwa kilkanaście godzin. Msza ze święceniami zaczyna się w sobotę o godz. 9 rano i trwa do ok. 13.00; potem jest możliwość otrzymania błogosławieństwa prymicyjnego oraz udziału w pontyfikalnych nieszporach. Odjazd z powrotem ok. godz. 18; przyjazd do Warszawy w niedzielę (1 lipca) rano, co oznacza, że dwie noce trzeba będzie spędzić w autokarze.
We wsi Zaitzkofen nie ma sklepu spożywczego ani restauracji, a na straganie przy seminarium będzie można kupić tylko kiełbasę z bułką i napoje, zatem warto zabrać ze sobą zapasy żywności.
Orientacyjny koszt przejazdu wynosi 200–250 zł za osobę i jest zależny od liczby zgłoszeń. Wstępnie zainteresowanych prosimy o pilne zgłaszanie się drogą mailową lub telefonicznie do przeoratu.
http://www.piusx.org.pl/komunikaty/2018/119

czwartek, 26 kwietnia 2018

Pompeje: 13 kwietnia 2018 r – Matka Boża ostrzega KOŚCIÓŁ i świat /video

Pompeje: 13 kwietnia 2018 r – Matka Boża ostrzega KOŚCIÓŁ i świat /video

Obraz Matki Bożej w Bazylice Pompejańskiej
Na jednej z włoskich stron pojawił się film z figurą Madonny umieszczonej na  szczycie Bazylice w Pompejach.  Figura Matki Bożej trzyma ogromny, ciężki, odlany z metalu Różaniec.
Jak twierdzi młody człowiek Angelo, autor filmu, nagle ogromny Różaniec w rękach ogromnej Figury Madonny na fasadzie Sanktuarium zaczął się kołysać. Pomimo braku wiatru!

W kilka sekund uwaga obecnych skupiła się na Madonnie. Angelo w swoim poście na FB stwierdził, że „nigdy nie zdarzyło się coś takiego nawet w zimie z wiatrem”.
Różaniec tej wagi nigdy nie poruszał się w taki sposób! Wierzymy, że Święta Dziewica przypomina nam, abyśmy wzięli Różaniec i modlili się, przypomina nam fakty z bitwy pod Lepanto, że nie tyle bitwa i dzielni żołnierze – ale przede wszystkim Różaniec sprawił, że odnieśliśmy zwycięstwo.
Wydarzenie  miało miejsce po południu 13 kwietnia 2018 r .; Wieczorem interweniowała straż pożarna, aby upewnić się, że Różaniec nie spadnie na ziemię, jednak okazało się, że wszystko jest dobrze zabezpieczone. Oscylacja pozostaje jednak tajemnicą…
Niedzielę 15 kwietnia Włochy poruszone tym znakiem spędziły na Modlitwie Różańcowej.
za: https://forumdlazycia.wordpress.com/2018/04/16/pompeje-znak-dla-kosciola-i-dla-wloch-video/

środa, 25 kwietnia 2018

25 IV 2018 - Krucjata Młodych zaprasza do Choroszczy

Już w środę Publiczny Różaniec przeciwko promocji pogaństwa. Krucjata Młodych zaprasza do Choroszcza

Już w środę Publiczny Różaniec przeciwko promocji pogaństwa. Krucjata Młodych zaprasza do Choroszcza
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com

Krucjata Młodych zaprasza  do Choroszczy na Publiczny Różaniec przeciwko promocji pogaństwa i jako zadośćuczynienie za poganizację przestrzeni publicznej.

Modlitwa odbędzie się 25 kwietnia o godzinie 19:00 przed Urzędem Miejskim w Choroszczy.

– Przed Urzędem Miejskim w Choroszczy rodzimowiercy odprawiali niedawno pogańskie obrzędy nad figurą bożka światowida oraz gusła przyzywające złego ducha. To jest naszym zdaniem bałwochwalstwo bardzo mocno obrażające Boga. Dlatego w tym samym miejscu, w którym, były one odprawiane, będziemy modlić się na Różańcu, który jest modlitwą skuteczną przy egzorcyzmach. Chcemy też tą wspólną, publiczną  modlitwą przeprosić Boga za to, że był tu obrażany. Jednocześnie chcemy pokazać, że wobec obrazy Boga chrześcijanie nie mogą być obojętni  – powiedział PCh24.pl Maciej Maleszyk z Krucjaty Młodych.

Różaniec ma również być modlitwą przebłagalną za akty profanacji katolickich miejsc świętych w okolicy Tykocina, miasta leżącego blisko Choroszczy. Chodzi tu o sprawę nieznanych sprawców, którzy od przeszło roku dewastują siedem kapliczek „Dróżek Maryjnych”, które pięknie ustawione są wśród pól, łąk i lasów ziemi tykocińskiej. – Profanację kapliczek Maryjnych uznajemy za widoczne, złe duchowe skutki kultu pogańskiego bożka światowida. Dlatego trzeba za to przeprosić Boga i Matkę Bożą – powiedział Maciej Maleszyk.

TK
https://www.pch24.pl/juz-w-srode-publiczny-rozaniec-przeciwko-promocji-poganstwa--krucjata-mlodych-zaprasza-do-choroszcza,59782,i.html

wtorek, 24 kwietnia 2018

poniedziałek, 23 kwietnia 2018

niedziela, 22 kwietnia 2018

Toplista Tradycji Katolickiej
Powered By Blogger