piątek, 24 lutego 2012

Pikieta pod Szpitalem Bielańskim

Szanowni Państwo,
Przesyłam link do fotorelacji z 13 już pikiety pod Szpitalem Bielańskim, zachęcam do włączenia się w szerzenie tego dzieła w przestrzeni medialnej. Z góry serdecznie dziękuję.
Powodzenie akcji bierze się stąd, że w całej Polsce mieszkają ludzie, którym los dzieci nie jest obojętny, więcej, ludzie którzy swój sprzeciw wobec zabijania dzieci podejrzanych o chorobę chcą wyrazić konkretnym działaniem – protestem, informowaniem środowiska w którym żyją o bestialskich aktach dokonywanych na dzieciach.
Więcej na: http://www.stopaborcji.pl/-13-pikieta-pod-szpitalem-bielanskim---udana-i-napawajaca-nadzieja-na-zmiane,507,794,a.html

Serdecznie pozdrawiam

Kinga Małecka - Prybyło
Członek Zarządu Fundacji Pro- prawo do życia
Tel. 604 513 122

40 Dni Wielkiego Postu dla Życia

Dni Dla Życia!
Idea krucjaty modlitewnej „40 Dni Dla Życia” zrodziła się w Stanach Zjednoczonych. Tam właśnie katolicy modlą się przez 40 dni przy klinikach aborcyjnych. Bezustannie – w dzień i w nocy. Dzięki ich modlitwom w roku 2011 uratowano od aborcji 3599 dzieci i ich matek. W ubiegłorocznej edycji w inicjatywie wzięło udział ponad 250 miast w 9 krajach.
Dziś i Ty masz okazję wziąć udział w tej Akcji. Przez 40 dni Wielkiego Postu bezustannie z różnych stron Polski będzie płynęła modlitwa o Życie i dla Życia. Każda osoba, która zgłosi się do akcji dostanie swój jeden dzień z dokładnie określoną godziną tak, by modlitwa trwała bezustannie. W tym czasie można modlić się na różańcu, Koronką do Bożego Miłosierdzia czy innymi modlitwami tak, aby płynąca modlitwa, była pełna zaangażowania i wiary.
Co zrobić, by wspomóc modlitwą? Wystarczy wejść na stronę: http://duchowaadopcjadziecka.wordpress.com/ (DADP) i wypełnić podany tam formularz. 40 dni to 960 godzin modlitwy! I tyle osób potrzeba, by odbyła się Krucjata! Bądź jedną z tych osób – zgłoś się i módl razem z nami! (....)

ks. Karol Starczewski, diec. kielecka
Toplista Tradycji Katolickiej
Powered By Blogger