wtorek, 14 marca 2017

Satanistyczne zabawy feministek

 Kobieta przebrana za Matkę Bożą udawała, że dokonuje aborcji.

 Przerażający „happening” feministek. Grupa kobiet w różowych maskach udawała, że dokonuje aborcji na kobiecie przebranej za Matkę Bożą. Tego rodzaju „happening” przed katedrą odegrały feministki w Argentynie w Międzynarodowy Dzień Kobiet.


Na zdjęciach z protestu  widać kobiety, które udają wykonywanie aborcji na osobie przebranej za Matkę Bożą. Spomiędzy nóg kobiety tryskać ma krew i kawałki jakiejś materii, co sugerować ma aborcję. Osoba przebrana za Maryję wymachuje pięścią, a na szyi ma różaniec.

Demoniczny performence zdecydowanie potępił arcybiskup Alfredo Zecca. Ostro na ich temat wypowiadają się także katolicy na całym świecie. - To obraźliwe dla ponad miliarda katolików na świecie - podkreśla Maureen Ferguson z Catholic Association. 

Ks. Frank Pavone podkreśla jednak, że te zdjęcia, choć niewątpliwie bluźniercze, mają także pewien pozytywny skutek. - Ten groteskowy i niewątpliwie bluźnierczy akt pokazuje czym jest w istocie każda aborcja. Ci, którzy są nim oburzeni powinni oburzać się na każdą 

 Jest symbolem bolesnego pomieszania w naszej kulturze, które dotyczy godności i powołania kobiety. Szczególnie mocno pokazuje to głębokie niezrozumienie i brak uznania, że zdolność kobiety do bycia matką jest pięknym darem, skarbem,  a nie tylko obowiązkiem czy tym bardziej prawem - zaznacza Jeanne Mancini, szefowa Marszu dla Życia. - Na szczęście Maryja, Matka Jezusa była odważna mimo trudności i powiedziała tak macierzyństwu i cudowi życia - dodaje Mancini.

 Ks. Pavone dodaje jednak także, że to wydarzenie pokazuje, jak bardzo radykalni aborcjoniści nienawidzą Jezusa. - Oni nienawidzą Kościoła i chcieliby dosłownie abortować Jezusa z Ziemi, aby usunąć każdy ślad Jego obecności - podkreśla duchowny.

https://www.lifesitenews.com/news/feminist-dressed-as-virgin-mary-pretends-to-abort-jesus-in-front-of-cathedr
http://malydziennik.pl/satanistyczne-zabawy-feministek-kobieta-przebrana-za-matke-boza-udawala-ze-dokonuje-aborcji-a-to-nie-wszystko-dla-ludzi-o-mocnych-nerwach,3299.html

Brak komentarzy: