piątek, 30 sierpnia 2013

Międzynarodowa Konferencja poświęcona III Tajemnicy Fatimskiej i konsekracji Rosji.

W dniach 8-13 września 2013 roku odbędzie się w Niagara Falls w Kanadzie Międzynarodowa Konferencja pt"Ścieżka do Pokoju"(może po polsku lepiej by brzmiało "Droga do Pokoju") poświęcona III Tajemnicy Fatimskiej i konsekracji Rosji. 

Konferencję rozpocznie procesja na cześć Matki Bożej  w Święto Jej Narodzenia. Wśród znakomitych prelegentów wystąpi również po raz drugi ks. Karol Stehlin - Przełożony Bractwa Kapłańskiego św. Piusa X (FSSPX) w Polsce i na Europę Środkowo-Wschodnią. Napisał dwie książki z zakresu mariologii: "Niepokalana, nasz ideał" i "Kim jesteś, o Niepokalana?" 
Jako wybitny Mariolog będzie mówił o Św. Maksymilianie Kolbe. Jest zagorzałym propagatorem orędzia fatimskiego. Ks. Karol Stehlin mówi o Matce Bożej z wielką pasją i przekonaniem. Jesteśmy zadowoleni, że weźmie udział w naszej Konferencji. 


Poprzednia odbyła się w Rzymie w dniach 13-18 maja 2012 roku pt. "Fatima: wasza ostatnia szansa", w którym wzięło udział 4 arcybiskupów, 13 biskupów, około 40 kapłanów i ponad 100 świeckich z całego świata Wśród zaproszonych prelegentów, był też ks.Karol Stehlin: 

http://fatima.org/news/enlarchive/press_release082613web.asp
http://www.fatimayourlastchance.com/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=5&Itemid=9 

Brak komentarzy: