środa, 11 października 2017

7 października AD 2017 - TĘCZE NAD POLSKĄ - biblijny znak

Podczas „Różańca do granic” miał miejsce… znak od Boga? Internauci nie mają wątpliwości. „Właśnie dziś? W całej Polsce?” 

Wczorajsza [7.10.2017 - przyp. red.]  akcja „Różaniec do granic” okazała się wielkim sukcesem. Pomimo niesprzyjającej pogody, wzdłuż granic Polski na wspólnej modlitwie zgromadziły się prawdziwe tłumy. Serwisy społecznościowe zostały zalane zdjęciami z akcji. Niespodziewanie wiele z nich, wykonanych w różnych częściach Polski, ukazało identyczne zjawisko. Internauci nie mają wątpliwości, czym jest.

Ze względu na bardzo złą pogodę, wielu obawiało się, że podczas akcji „Różaniec do granic” frekwencja jednak nie dopisze. Okazało się, że nie było to przeszkodą, a w inicjatywie wzięły udział ogromne tłumy Polaków. Niespodziewanie w całej Polsce ok godz. 14:00 poprawiła się pogoda i zza chmur wyjrzało Słońce. Niemal wszędzie ukazała się również tęcza.
 Wielu powie, że jest to zwykłe zjawisko atmosferyczne, ale dla ludzi wierzących, biorących udział w „Różańcu do granic” jest zupełnie inaczej. Zwracają oni uwagę, że tęcza pojawiła się równocześnie niemal we wszystkich miejscach, w których odmawiano różaniec. Jak przekonują, taka synchronizacja tego zjawiska jest bardzo mało prawdopodobna.

Co więcej, zwracają oni uwagę, że tęcza ma swoje biblijne znaczenie. Jest znana ze Starego Testamentu, kiedy po wielkim potopie ukazała się Noemu. Zgodnie z biblijną tradycją jest to znak przymierza Boga z ludźmi. Nic więc dziwnego, że katolicy biorący udział w „Różańcu do granic” są przekonani, że zjawisko, które obserwowali w całej Polsce jest znakiem również dla nich od samego Stwórcy.
W sieci pojawiło się naprawdę mnóstwo zdjęć z różnych miejsc Polski, na których udokumentowano to zaskakujące zjawisko. Prezentujemy tylko niektóre (...) :całość na:
http://wmeritum.pl/rozanca-granic-mial-miejsce-znak-boga-internauci-maja-watpliwosci-wlasnie-dzis-calej-polsce-foto/203986

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Ratuj Panie!
Ratuj Matko!