poniedziałek, 7 września 2015

Najazd muzułmanów - Europa popełnia samobójstwo

Europa najpierw zdradziła Kościół Katolicki Matkę Naszą, poźniej zaparła się Boga, teraz niszczy cywilizację, którą otrzymała z Grecji i Rzymu.
Abp Hoser: "Europa popełnia samobójstwo. Jeśli się nie przebudzi, przestanie istnieć"
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/229944-abp-hoser-europa-popelnia-samobojstwo-jesli-sie-nie-przebudzi-przestanie-istniec

1 komentarz:

Catolicus pisze...

Szczęść Boże.
"Odmowa wyraźnej tożsamości jest cechą postmodernizmu, który w tej chwili jest główną ideologią, nurtem kultury i cywilizacji europejskiej".
Brak tożsamości jest cechą modernizmu w Kościele Katolickim.
Kto zniszczył Mszę Świętą wprowadzając Novus? Kto zamienił Ofiarę na zgromadzenie? Kto i w jakim celu pozmieniał wszystkie Sakramenty (majstersztykiem masonów było usunięcie z Sakramentu Chrztu egzorcyzmu)? To Wy, purpuraci zamieniliście ołtarze na stoły (usuwając z nich jednocześnie krucyfiks). Usunęliście z kościołów SACRUM (dzięki czemu ludzie zaczęli Go poszukiwać a Szatan w tym pomógł - tak trafili do heretyków protestantów i przywlekli do Kościoła zarazę zwaną "Odnową").
"Owoce" rewolucji francuskiej w Kościele Katolickim już dawno zaczęły być widoczne, szczególnie na zachodzie. Niestety, jak ślepy prowadzi ślepego to obaj wpadną do ....!
Pan Bóg jest miłosierny ale jest też surowym Sędzią. Kara będzie straszna, co przepowiadała Mateczka Niebieska już w Quito (a także w La Salette a szczególnie w Fatimie).
Panie, zmiłuj się, bo jesteśmy grzeszni.