wtorek, 21 maja 2013

Franciszek - NIE dla komunii św. na rękęPromyczek nadziei z Rzymu. Przynajmniej Ojciec św. nie toleruje komunii św. na rękę, która jest profancją i świętokractwem. Cząsteczki Ciała Pańskiego spadające z rąk na ziemię są deptane przez wiernych. Dotykane są przez niekonsekrowane dłonie nie-kapłanów. Jest to powszechna praktyka w "posoborowym" Kościele.

1 komentarz:

Catolicus pisze...

Bardzo bym chciał, aby tak było. Aby Franciszek Biskup Rzymu był papieżem, aby stał się Głową Kościoła Katolickiego. Niestety, po SWII Urząd Papieża jako Głowy Kościoła został sprowadzony do roli jedynie figuranta (lub jak kto woli marionetki). Po niektórych wyczynach kard. Bergolio naiwnością jest spodziewać się po papieżu Franciszku przywrócenia godności Mszy Świętej, Komunii Świętej na kolanach i do ust czy powrotu do Tradycji. Ohyda spustoszenia weszła już do Świątyni i dokonuje się zarówno rękoma wilków w owczych skórach jak i wybranych. Pozostała niewielka grupka wiernych Ewangelii i Tradycji. Pismo musi się wypełnić.
Módlmy się żarliwie za papieża Franciszka i o wypełnienie woli Matki Boskiej Fatimskiej (o poświęcenie Rosji Jej Niepokalanemu Sercu).
Szczęść Boże.