piątek, 10 maja 2013

było od 4,1 do 5,8 miliona aborcji w Polsce

"W ciągu swojego życia ciążę usunęła, z dużym prawdopodobieństwem, nie mniej niż co czwarta, ale też nie więcej niż co trzecia dorosła Polka. W skali całego społeczeństwa daje to od 4,1 mln do 5,8 mln kobiet - taki wynik badania przedstawił w czwartek CBOS".


Taką informację podaje dziś za badaniami CBOS internetowe wydanie tygodnika "Newsweek" (http://spoleczenstwo.newsweek.pl/aborcja-w-polsce--miliony-polek-zdecydowaly-sie-na-ten-krok,104202,1,1.html). Badanie te jednak dotyczy populacji żyjących kobiet. Faktyczna liczba zbitych dzieci przed wprowadzeniem ustawy aborcyjnej przez komunistów w 1956, jak i jej wprowadzeniu jest wielokrotnie wyższa i porażająca. W latach sześćdziesiątych w PRL  tzw. "przerywanie ciąży" stało się formą antykoncepcji i swoistą formą "inicjacji" wśród kobiet. Wiele kobiet zabiło swoje nienarodzone dzieci wielokrotnie. Pełną liczbę aborcji poznamy na Sądzie Ostatecznym,

Przypominamy, że roku 1946 r. ludność Hiszpanii. Meksyku, Turcji oraz Polski była porównywana. Dziś w tej grupie jesteśmy ostatni, w przeddzień katastrofy demograficznej.

Red. 10 maj 2013

Brak komentarzy: